Pohádky pro děti online, pohádky pro děti

Řadit podle:

Máte chuť jen tak lelkovat a napadlo vás, že už je to vlastně dlouho, co jste neviděli a ani nečetli žádnou pohádku pro děti? Číst se vám, ale moc nechce a rodiče nemají čas? A všechny pohádky, co máte...

Máte chuť jen tak lelkovat a napadlo vás, že už je to vlastně dlouho, co jste neviděli a ani nečetli žádnou pohádku pro děti? Číst se vám, ale moc nechce a rodiče nemají čas? A všechny pohádky, co máte doma na DVD, už znáte zpaměti? Pokud zní vaše odpověď ano, pak je tato sekce stvořena právě pro vás!

Na této stránce najdete velký výběr nejrůznějších online pohádek. Velkou výhodou pro vás je, že žádnou z těchto pohádek nemusíte kupovat ani stahovat. Všechny pohádky jsou pro vás ihned dostupné online. Stačí jen, abyste si vybrali a klikli :-) Ať už patříte mezi holky nebo kluky, Rexo vám slibuje, že si určitě přijdete na své.

Uvelebte se tedy na svém oblíbeném místečku a vydejte se spolu s Rexem do světa Mickyho Mouse, Šmoulů, Toma a Jerryho, Gumídků a mnoha a mnoha dalších. Rexo si je jistý, že nezůstanete jen u jediného dílu.

Hurvínek: Vánoce

Podívejte se na vánoční den Hurvínka. :-D

0 komentářů
Zig and Sharko: XMAS

Vtipná kreslená pohádka ZIG&SHARKO. Dva uličníci soutěží, kdo bude mít…

0 komentářů
Hey Deer

Krásná online pohádka s kolouškem, který žije ve zrubu.

0 komentářů
Dragon boy

Vystoupení o drakovi.

0 komentářů
Shrek 2

Na kterou pohádku se dnes podíváte? Rexík doporučuje Shreka na dobrou náladu. :-D

0 komentářů
Booba- Vianoce

Booba zdobí stromeček.

0 komentářů
Pat a Mat - Vánoční stromeček

Zábavná animovaná online pohádka pro děti a Pat a Mat mají vianoční stromeček.

0 komentářů