Pohádky pro děti online, pohádky pro děti

Řadit podle:

Máte chuť jen tak lelkovat a napadlo vás, že už je to vlastně dlouho, co jste neviděli a ani nečetli žádnou pohádku pro děti? Číst se vám, ale moc nechce a rodiče nemají čas? A všechny pohádky, co máte...

Máte chuť jen tak lelkovat a napadlo vás, že už je to vlastně dlouho, co jste neviděli a ani nečetli žádnou pohádku pro děti? Číst se vám, ale moc nechce a rodiče nemají čas? A všechny pohádky, co máte doma na DVD, už znáte zpaměti? Pokud zní vaše odpověď ano, pak je tato sekce stvořena právě pro vás!

Na této stránce najdete velký výběr nejrůznějších online pohádek. Velkou výhodou pro vás je, že žádnou z těchto pohádek nemusíte kupovat ani stahovat. Všechny pohádky jsou pro vás ihned dostupné online. Stačí jen, abyste si vybrali a klikli :-) Ať už patříte mezi holky nebo kluky, Rexo vám slibuje, že si určitě přijdete na své.

Uvelebte se tedy na svém oblíbeném místečku a vydejte se spolu s Rexem do světa Mickyho Mouse, Šmoulů, Toma a Jerryho, Gumídků a mnoha a mnoha dalších. Rexo si je jistý, že nezůstanete jen u jediného dílu.

Krtek a kalhoty

Jak krtek ke kalhotkám přišel

0 komentářů
Šmoulové: Vánoční speciál

Kreslená pohádka Šmoulové a Vánoce.

0 komentářů
Máša a medvěd: Učitel tance

Nový díl pohádky Máša a medvěd, jak se prasátko zahrálo na učitele tance.

0 komentářů
Krtek na vianoce

Vánoční díl, pohádka Krteček.

0 komentářů
Pingu: Vánoce

Vánoční díl pohádky o tučňákovi Pingu.

0 komentářů
Dům kouzel (dlouhá pohádka)

Dlouhá animovaná pohádka Dům kouzel

0 komentářů
Šmoulové: Zvonec pro Azraela

Hezká pohádka Šmoulové, o Azraelovi.

0 komentářů