Pohádky pro děti online, pohádky pro děti

Řadit podle:

Máte chuť jen tak lelkovat a napadlo vás, že už je to vlastně dlouho, co jste neviděli a ani nečetli žádnou pohádku pro děti? Číst se vám, ale moc nechce a rodiče nemají čas? A všechny pohádky, co máte...

Máte chuť jen tak lelkovat a napadlo vás, že už je to vlastně dlouho, co jste neviděli a ani nečetli žádnou pohádku pro děti? Číst se vám, ale moc nechce a rodiče nemají čas? A všechny pohádky, co máte doma na DVD, už znáte zpaměti? Pokud zní vaše odpověď ano, pak je tato sekce stvořena právě pro vás!

Na této stránce najdete velký výběr nejrůznějších online pohádek. Velkou výhodou pro vás je, že žádnou z těchto pohádek nemusíte kupovat ani stahovat. Všechny pohádky jsou pro vás ihned dostupné online. Stačí jen, abyste si vybrali a klikli :-) Ať už patříte mezi holky nebo kluky, Rexo vám slibuje, že si určitě přijdete na své.

Uvelebte se tedy na svém oblíbeném místečku a vydejte se spolu s Rexem do světa Mickyho Mouse, Šmoulů, Toma a Jerryho, Gumídků a mnoha a mnoha dalších. Rexo si je jistý, že nezůstanete jen u jediného dílu.

Ovečka Shaun: Úspěšný…

Ovečka Shaun má pro vás novou pohádku z farmy. :-D

0 komentářů
Máša a kaše

Podívejte se, jak Máša vařila kaši.

0 komentářů
Pat a Mat: Palačinky

Nová pohádka Pat a Mat, jak dělali palačinky. :-D

0 komentářů
Mickey Mouse: B-day song

Velmi hezká pohádka, v které jsou Mickey a Minnie moderně nakreslení.

0 komentářů
Larva: Zima

Nové pohádky Larva teď se zimní tematikou.

0 komentářů
Ovečka Shaun: Dokonalé rande

Nový díl pohádky Ovečka Shaun, jak farmář hostil svou přítelkyni.

0 komentářů
Om Nom: Halloween

Pohádka Om Nom je dnes o tom, jaký byl Halloween.

1 komentář