Pohádky pro děti online, pohádky pro děti

Řadit podle:

Máte chuť jen tak lelkovat a napadlo vás, že už je to vlastně dlouho, co jste neviděli a ani nečetli žádnou pohádku pro děti? Číst se vám, ale moc nechce a rodiče nemají čas? A všechny pohádky, co máte...

Máte chuť jen tak lelkovat a napadlo vás, že už je to vlastně dlouho, co jste neviděli a ani nečetli žádnou pohádku pro děti? Číst se vám, ale moc nechce a rodiče nemají čas? A všechny pohádky, co máte doma na DVD, už znáte zpaměti? Pokud zní vaše odpověď ano, pak je tato sekce stvořena právě pro vás!

Na této stránce najdete velký výběr nejrůznějších online pohádek. Velkou výhodou pro vás je, že žádnou z těchto pohádek nemusíte kupovat ani stahovat. Všechny pohádky jsou pro vás ihned dostupné online. Stačí jen, abyste si vybrali a klikli :-) Ať už patříte mezi holky nebo kluky, Rexo vám slibuje, že si určitě přijdete na své.

Uvelebte se tedy na svém oblíbeném místečku a vydejte se spolu s Rexem do světa Mickyho Mouse, Šmoulů, Toma a Jerryho, Gumídků a mnoha a mnoha dalších. Rexo si je jistý, že nezůstanete jen u jediného dílu.

Mimoni

Krátká videa s příběhy Mimoňů.

0 komentářů
Mr.Bean

Další episody od Mr.Beana.

0 komentářů
Paddington

Znáte medvídka Paddingtona?

0 komentářů
Babiččin dort

Babička sa chystá uéct dort na narozeniny vnučky.

0 komentářů
U. F. O.

Příběh o mimozemšťanovi na Zemi.

0 komentářů
La linea - výlet do kozmu

Pohádka La Linea o tom, jak se letělo do kozmu.

0 komentářů
La Linea 2

Pohádka, nakreslena jednou čárou. :-D

0 komentářů
La linea

Krátká pohádka, nakreslená jednou čarou. :-D

0 komentářů