volny-cas

Řadit podle:

Máte šikovné ručičky? Pak pro vás určitě nebude žádný problém vyrobit si pěkné kytičky z papíru. Bát se ale nemusí i ti méně zručnější! Je to opravdu jednoduchá aktivita pro váš volný čas, kterou zvládne...

Máte šikovné ručičky? Pak pro vás určitě nebude žádný problém vyrobit si pěkné kytičky z papíru. Bát se ale nemusí i ti méně zručnější! Je to opravdu jednoduchá aktivita pro váš volný čas, kterou zvládne každý bez větších potíží. Navíc k jejich tvorbě není zapotřebí mnoha věcí. Stačit vám bude pouze papír, nejlépe barevný, nůžky a případně také lepidlo. Podívejte se doma do šuplíku, tyto věci v něm určitě najdete. Teď už jen stačí vybrat si některý z Rexových návodů a pustit se do výroby pěkné kytičky z papíru.

Vyrobené kytičky z papíru si můžete v pokojíčku pěkně vystavit nebo použít k vytvoření něčeho náročnějšího. Hotové kytičky z papíru vypadají velice pěkně a jejich tvoření je opravdu jednoduché. Přesvědčte se sami! Tvoření s papíru je bezva zábava vhodná pro děti všech věkových kategorií.

Krepové květy

Květina z krepového papíru.

0 komentářů
Svěží tulipány

Super kratochvilné vystřihovánky barevných tulipánků.

0 komentářů
Narcis

Tvoření pro děti. Vyrobíme si krásné žluté květiny narcisy.

0 komentářů
Lilie z papíru

Lilie - výroba květin z papíru je zajímavé tvoření pro děti. :-D

3 komentáře
Pompony z hodvábneho papiera

Papírové dekorace a výroba hedvábných pomp pomps

23 komentářů
Pestrobarevné květinky

Kreativní tvoření květinek z toho, co máte vždy doma.

9 komentářů
Srdíčková květinka

Hurá, pojďte si vystřihnout srdíčkovou květinku.

13 komentářů