volny-cas

Řadit podle:

Máte šikovné ručičky? Pak pro vás určitě nebude žádný problém vyrobit si pěkné kytičky z papíru. Bát se ale nemusí i ti méně zručnější! Je to opravdu jednoduchá aktivita pro váš volný čas, kterou zvládne...

Máte šikovné ručičky? Pak pro vás určitě nebude žádný problém vyrobit si pěkné kytičky z papíru. Bát se ale nemusí i ti méně zručnější! Je to opravdu jednoduchá aktivita pro váš volný čas, kterou zvládne každý bez větších potíží. Navíc k jejich tvorbě není zapotřebí mnoha věcí. Stačit vám bude pouze papír, nejlépe barevný, nůžky a případně také lepidlo. Podívejte se doma do šuplíku, tyto věci v něm určitě najdete. Teď už jen stačí vybrat si některý z Rexových návodů a pustit se do výroby pěkné kytičky z papíru.

Vyrobené kytičky z papíru si můžete v pokojíčku pěkně vystavit nebo použít k vytvoření něčeho náročnějšího. Hotové kytičky z papíru vypadají velice pěkně a jejich tvoření je opravdu jednoduché. Přesvědčte se sami! Tvoření s papíru je bezva zábava vhodná pro děti všech věkových kategorií.

Pompony z hodvábneho papiera

Papírové dekorace a výroba hedvábných pomp pomps

7 komentářů
Pestrobarevné květinky

Kreativní tvoření květinek z toho, co máte vždy doma.

7 komentářů
Svěží tulipány

Super kratochvilné vystřihovánky barevných tulipánků.

8 komentářů
Srdíčková květinka

Hurá, pojďte si vystřihnout srdíčkovou květinku.

12 komentářů
Barevná papírová květinka

Zkuste tipy na volný čas a vytvořte si úžasnou květinku.

5 komentářů
Květinky z papírových…

Pojďte si vytvořit super květinky z papírových košíčků.

0 komentářů
Vlčí máky

Vymodelujte si z papírových košíčků skvělé, vlčí máky.

12 komentářů