volny-cas

Řadit podle:

Máte šikovné ručičky? Pak pro vás určitě nebude žádný problém vyrobit si pěkné kytičky z papíru. Bát se ale nemusí i ti méně zručnější! Je to opravdu jednoduchá aktivita pro váš volný čas, kterou zvládne...

Máte šikovné ručičky? Pak pro vás určitě nebude žádný problém vyrobit si pěkné kytičky z papíru. Bát se ale nemusí i ti méně zručnější! Je to opravdu jednoduchá aktivita pro váš volný čas, kterou zvládne každý bez větších potíží. Navíc k jejich tvorbě není zapotřebí mnoha věcí. Stačit vám bude pouze papír, nejlépe barevný, nůžky a případně také lepidlo. Podívejte se doma do šuplíku, tyto věci v něm určitě najdete. Teď už jen stačí vybrat si některý z Rexových návodů a pustit se do výroby pěkné kytičky z papíru.

Vyrobené kytičky z papíru si můžete v pokojíčku pěkně vystavit nebo použít k vytvoření něčeho náročnějšího. Hotové kytičky z papíru vypadají velice pěkně a jejich tvoření je opravdu jednoduché. Přesvědčte se sami! Tvoření s papíru je bezva zábava vhodná pro děti všech věkových kategorií.

Louka s květy

Louka plná barevných květů.

4 komentáře
Obtiskové květinky

Na jaře všechno venku kvete.

3 komentáře