volny-cas

Řadit podle:

Zapojte se do vánočních příprav tím, že k vám domů vyrobíte krásné vánoční dekorace. Určitě dobře znáte ten předvánoční shon, kdy maminka lítá po domě a uklízí a do toho ještě stíhá upéct výborné cukroví....

Zapojte se do vánočních příprav tím, že k vám domů vyrobíte krásné vánoční dekorace. Určitě dobře znáte ten předvánoční shon, kdy maminka lítá po domě a uklízí a do toho ještě stíhá upéct výborné cukroví. Chtěli byste jí pomoci, ale nevíte jak? Vyrobte si podle našich návodů pěkné vánoční dekorace a těmi pak vyzdobte váš dům. Nejen že se při jejich výrobě výborně zabavíte, ale zároveň mamince pomůžete s vánoční výzdobou. Vámi vyrobené vánoční ozdoby ji určitě velmi potěší.

Jak si ale takovéto pěkné vánoční dekorace připravit? Kde hledat inspiraci? Stačí navštívit tuto sekci a o zajímavé náměty nebude nouze. Výroba našich vánočních dekorací je velmi snadná a k jejich výrobě vám většinou poslouží věci, které máte běžně doma. Tak už na nic nečekejte a pusťte se do díla! Vlastnoručně vyrobené vánoční dekorace u vás vykouzlí tu pravou vánoční atmosféru.

Vánoční ozdoby z alobalu

Milé a lesklé ozdoby na vánoční stromeček.

0 komentářů
Sněhová vločka

Vymodelujte si z papíru sněhovou vločku.

0 komentářů
Vánoční zvonečky z papíru

Bim-bam-bom. Vánoční zvonečky nám hezky znějí! Vyrobte si s námi vánoční…

0 komentářů
Vánoční anděl

Výroba anděla ochránce je krásný tip na předvánoční tvoření pro malé i velké…

0 komentářů
Vyrob si Mikuláše

Mikuláš, Mikuláš, co pro nás máš? Hezké vánoční ozdoby z papíru.

0 komentářů
Voňavý pomeranč

Pomeranč, který navodí vůni Vánoc.

0 komentářů
Sněhulák

Vytvořme si sněhuláka.

0 komentářů