volny-cas

Řadit podle:

Velikonoce jsou jedny z nejkrásnějších svátků v roce, na jejichž příchod se ve škole,ve školce, ale i doma předem připravujete. Určitě jste již mnohokrát barvili vajíčka, vyráběli různé zajíčky, či sadili...

Velikonoce jsou jedny z nejkrásnějších svátků v roce, na jejichž příchod se ve škole,ve školce, ale i doma předem připravujete. Určitě jste již mnohokrát barvili vajíčka, vyráběli různé zajíčky, či sadili travičku, abyste si vypěstovali svou vlastní velikonoční zahrádku. Velikonoční dekorace však nejsou jenom tyto, ve skutečnosti jich lze vyrobit mnohem více. V této sekci jich najdete hned několik, stačí si jen vybrat. Inspirujte se Rexovými nápady a vyrobte si své vlastní velikonoční dekorace.

Zpříjemněte si příchod Velikonoc a velikonočních prázdnin zábavným vyráběním velikonoční výzdoby. Vámi vytvořená velikonoční výzdoba vám nejen udělá radost, ale i vnese jarní náladu do vašeho domu. Řekněte mamince, že už nemusí utrácet peníze za drahé velikonoční dekorace, nyní si spolu můžete vyrobit své vlastní.

Vlastní velikonoční dekorace si můžete vyrobit kdykoliv, bez ohledu na to, jestli se Velikonoce teprve blíží nebo už jsou za vámi. Co třeba si nějaké vyrobit právě teď?

Vajíčko se zelenými vlasy

Velká Noc je daleko, ale krásnou dekoráci môžete vytvoťit už teď. :-D

0 komentářů
Hezké nádobky

Vyrobte si dekoračné nádobky. Farby a motívy môžete vymyslieť aktuálne - jarné a…

1 komentář
Bylinky v skořápce z vajíčka

Vypěstujte si vlastní bylinky. Velikonoční dekoráce, vhodná taky na snězení. :-D

0 komentářů
Velikonoční pohlednice

Krásné pohlednice s kuřátky.

13 komentářů
Velikonoční zajíčci

Zajíčkové stojany na vajíčka.

25 komentářů
Čoko řetěz pro kámoše/šibače

Pojďte si vytvořit úžasný velikonoční čokoládový řetěz.

2 komentáře
Velikonoční čokoládový řetěz

Pojďte si vytvořit úžasný velikonoční čokoládový řetěz.

3 komentáře