volny-cas

Řadit podle:

Vyrábění z papíru je nejen zábavná volnočasová aktivita, ale také výborný způsob, jak si něco pěkného vyrobit. Blíží se oslava narozenin vaší maminky a vy byste jí moc rádi něčím obdarovali, ale nemáte...

Vyrábění z papíru je nejen zábavná volnočasová aktivita, ale také výborný způsob, jak si něco pěkného vyrobit. Blíží se oslava narozenin vaší maminky a vy byste jí moc rádi něčím obdarovali, ale nemáte čím. Rexo má výborný nápad! Co takhle mamince vyrobit něco z papíru? Není nic jednoduššího, papír a nůžky má doma jistě každý. Chybí vám ale nápady? Rexo ti s tím umí poradit. Nápady a návody na nejrůznější vyrábění z papíru najdete právě zde.

Hotové výrobky z papíru, budou skvělým dárkem nejen pro vaši maminku, ale i pro všechny ty, které budete chtít něčím obdarovat. Říkáte, že v nejbližší době nikdo nic neslaví? To přeci vůbec nevadí! Vyrábět z papíru si přeci můžete i jen tak pro radost. Tvoření z papíru je skvělou aktivitou, která vás nejen zabaví, ale i podpoří vaši kreativitu. Tak hurá do toho!

Dalšímu zajímavému tvoření z papíru se také věnuje sekce vystřihování z papíru. Najdete v ní další zajímavé nápady na zábavné vyrábění. I tu určitě navštivte!

Valentýnská srdíčka

Vyrobte si srdíčka, potěšte nima na Valentýna. :-D

0 komentářů
Netradiční valentýnské…

Vymodelujte si z papíru valentýnské přáníčko.

0 komentářů
Harmonikové myšky

Vyrobte si super zábavné skládané myšky. Ďalší nápad z papírové harmoniky.

0 komentářů
Slepička

Vyrobte si i vy slepičku z papírového talířku.

0 komentářů
Jedlička

Jedlička, která ozdobí každý zelený kvítek.

0 komentářů
Ptáčci

Veselí barevní ptáčci.

0 komentářů
Stříbrná koruna

Krásná koruna jako dekoráce z papíru pro prince a princezny.

0 komentářů