volny-cas

Řadit podle:

Vyrábění z papíru je nejen zábavná volnočasová aktivita, ale také výborný způsob, jak si něco pěkného vyrobit. Blíží se oslava narozenin vaší maminky a vy byste jí moc rádi něčím obdarovali, ale nemáte...

Vyrábění z papíru je nejen zábavná volnočasová aktivita, ale také výborný způsob, jak si něco pěkného vyrobit. Blíží se oslava narozenin vaší maminky a vy byste jí moc rádi něčím obdarovali, ale nemáte čím. Rexo má výborný nápad! Co takhle mamince vyrobit něco z papíru? Není nic jednoduššího, papír a nůžky má doma jistě každý. Chybí vám ale nápady? Rexo ti s tím umí poradit. Nápady a návody na nejrůznější vyrábění z papíru najdete právě zde.

Hotové výrobky z papíru, budou skvělým dárkem nejen pro vaši maminku, ale i pro všechny ty, které budete chtít něčím obdarovat. Říkáte, že v nejbližší době nikdo nic neslaví? To přeci vůbec nevadí! Vyrábět z papíru si přeci můžete i jen tak pro radost. Tvoření z papíru je skvělou aktivitou, která vás nejen zabaví, ale i podpoří vaši kreativitu. Tak hurá do toho!

Dalšímu zajímavému tvoření z papíru se také věnuje sekce vystřihování z papíru. Najdete v ní další zajímavé nápady na zábavné vyrábění. I tu určitě navštivte!

Papírový pejsek

Tvořivé nápady pro děti a malý pejsek!

0 komentářů
Opica s banánom

Další zábavné vystřihovánky z papíru - tentokrát nezbedná opička s banánem.

0 komentářů
Srdíčko na hraní

Vyrobte si srdíčko, které chodí. :-D

0 komentářů
Přísná sova

Vymodelujte si z papíru krásnou sovičku. Tvoření pro děti.

0 komentářů
Autíčko s fotkou - super!

Super tip na tvoření pro kluky a výroba autíčka s fotografií.

0 komentářů
Slepička

Zkrášlete si prostírání na stole. Vyrobte si veselou slepičku.

0 komentářů
Legrační fotografie

Tvořte vtipné fotky dle našeho super tipu na volný čas.

0 komentářů
Valentýnská srdíčka

Vyrobte si srdíčka, potěšte nima na Valentýna. :-D

0 komentářů