volny-cas

Řadit podle:

Vyrábění z papíru je nejen zábavná volnočasová aktivita, ale také výborný způsob, jak si něco pěkného vyrobit. Blíží se oslava narozenin vaší maminky a vy byste jí moc rádi něčím obdarovali, ale nemáte...

Vyrábění z papíru je nejen zábavná volnočasová aktivita, ale také výborný způsob, jak si něco pěkného vyrobit. Blíží se oslava narozenin vaší maminky a vy byste jí moc rádi něčím obdarovali, ale nemáte čím. Rexo má výborný nápad! Co takhle mamince vyrobit něco z papíru? Není nic jednoduššího, papír a nůžky má doma jistě každý. Chybí vám ale nápady? Rexo ti s tím umí poradit. Nápady a návody na nejrůznější vyrábění z papíru najdete právě zde.

Hotové výrobky z papíru, budou skvělým dárkem nejen pro vaši maminku, ale i pro všechny ty, které budete chtít něčím obdarovat. Říkáte, že v nejbližší době nikdo nic neslaví? To přeci vůbec nevadí! Vyrábět z papíru si přeci můžete i jen tak pro radost. Tvoření z papíru je skvělou aktivitou, která vás nejen zabaví, ale i podpoří vaši kreativitu. Tak hurá do toho!

Dalšímu zajímavému tvoření z papíru se také věnuje sekce vystřihování z papíru. Najdete v ní další zajímavé nápady na zábavné vyrábění. I tu určitě navštivte!

Draci do pokojíčku

Tvořenie pro děti je super využití volného času. Vyrobte si ozdoby - draky.

1 komentář
Maskovací brýle

Super maskovacie zvieracie okuliare. Tvorenie pre deti.

0 komentářů
Autobus z papíru

Vyrobte si hravě a jednoduše nevšední školní autobus.

3 komentáře
Hrozivý papírový žralok

Vystřihněte si z papíru hrozivého žraloka.

5 komentářů
Zelený klaun

Super tvoření z papíru. Vyrobte si veselého klauna.

0 komentářů
Domácí ZOO

Úžasné tvoření. A zvířátka. :-D

1 komentář
Příšerkové překvapení

Jednoduchý, ale velice šikovný způsob, jak si doma hravě vytvořit skvělou,…

0 komentářů
Krabička ozdobená snehulákem

Vyrobte si sněhuláčkovou krabičku na drobnůstky.

0 komentářů