volny-cas

Řadit podle:

Vyrábění z papíru je nejen zábavná volnočasová aktivita, ale také výborný způsob, jak si něco pěkného vyrobit. Blíží se oslava narozenin vaší maminky a vy byste jí moc rádi něčím obdarovali, ale nemáte...

Vyrábění z papíru je nejen zábavná volnočasová aktivita, ale také výborný způsob, jak si něco pěkného vyrobit. Blíží se oslava narozenin vaší maminky a vy byste jí moc rádi něčím obdarovali, ale nemáte čím. Rexo má výborný nápad! Co takhle mamince vyrobit něco z papíru? Není nic jednoduššího, papír a nůžky má doma jistě každý. Chybí vám ale nápady? Rexo ti s tím umí poradit. Nápady a návody na nejrůznější vyrábění z papíru najdete právě zde.

Hotové výrobky z papíru, budou skvělým dárkem nejen pro vaši maminku, ale i pro všechny ty, které budete chtít něčím obdarovat. Říkáte, že v nejbližší době nikdo nic neslaví? To přeci vůbec nevadí! Vyrábět z papíru si přeci můžete i jen tak pro radost. Tvoření z papíru je skvělou aktivitou, která vás nejen zabaví, ale i podpoří vaši kreativitu. Tak hurá do toho!

Dalšímu zajímavému tvoření z papíru se také věnuje sekce vystřihování z papíru. Najdete v ní další zajímavé nápady na zábavné vyrábění. I tu určitě navštivte!

Dárková taška

Vyrobte si doma perfektní dárčekovou tašku. Tvoření je fajn. :-D

0 komentářů
Moderní obraz s věnováním

Hurá, pojďte si vyrobit skvělý dárkový obrázek.

0 komentářů
Sovička – odkazovač

Jednoduché papírové tvoření a super nápad, jak si dávat vzkazy. Sovička má…

0 komentářů
Městečko v krabici

Pojďte si ve volném čase namalovat město v krabici.

0 komentářů
Ptáčci z dlaní

Vystřihněte si hravě z papíru barevné ptáčky z dlaní.

0 komentářů
Televize z krabice

Originální nápad na tvoření pro děti a televize z krabice.

0 komentářů
Autobus z papíru

Vyrobte si hravě a jednoduše nevšední školní autobus.

0 komentářů
Kočička

Pěkná, krajková kočička.

0 komentářů