volny-cas

Řadit podle:

Vyrábění z papíru je nejen zábavná volnočasová aktivita, ale také výborný způsob, jak si něco pěkného vyrobit. Blíží se oslava narozenin vaší maminky a vy byste jí moc rádi něčím obdarovali, ale nemáte...

Vyrábění z papíru je nejen zábavná volnočasová aktivita, ale také výborný způsob, jak si něco pěkného vyrobit. Blíží se oslava narozenin vaší maminky a vy byste jí moc rádi něčím obdarovali, ale nemáte čím. Rexo má výborný nápad! Co takhle mamince vyrobit něco z papíru? Není nic jednoduššího, papír a nůžky má doma jistě každý. Chybí vám ale nápady? Rexo ti s tím umí poradit. Nápady a návody na nejrůznější vyrábění z papíru najdete právě zde.

Hotové výrobky z papíru, budou skvělým dárkem nejen pro vaši maminku, ale i pro všechny ty, které budete chtít něčím obdarovat. Říkáte, že v nejbližší době nikdo nic neslaví? To přeci vůbec nevadí! Vyrábět z papíru si přeci můžete i jen tak pro radost. Tvoření z papíru je skvělou aktivitou, která vás nejen zabaví, ale i podpoří vaši kreativitu. Tak hurá do toho!

Dalšímu zajímavému tvoření z papíru se také věnuje sekce vystřihování z papíru. Najdete v ní další zajímavé nápady na zábavné vyrábění. I tu určitě navštivte!

Prázdninové zápisniky

Deník na zážitky z prázdnin.

1 komentář
Kousavá příšera

Přejete si mít doma vlastní ochočenou příšerku, která poslouchá jen Vás?…

0 komentářů
Čajová květina

Volnočasová aktivita pro dívky a výroba květiny z čajových pytlíků.

0 komentářů
Sluníčka

Sluníčko nám svítí, vyrobíme si ozdobu ve tvaru slunce?

8 komentářů
Ovocné párty čepičky

Super ovocné párty čepičky na každou příležitost!

0 komentářů
Velká medaile

Vyrobte si hezkou ozdobu. Velká medaile pro bratra, sestru anebo někoho jiného. :-D

0 komentářů
Hrad pre rytiera

Hrad pro rytýře. Vyrobte si jej z papírové krabice.

0 komentářů
Rámeček z puzzlí

Zajímavé tvoŕení a vytvoříme rámeček na fotku. Tvoříme a vyrábíme! :-D

0 komentářů