volny-cas

Řadit podle:

Vyrábění z papíru je nejen zábavná volnočasová aktivita, ale také výborný způsob, jak si něco pěkného vyrobit. Blíží se oslava narozenin vaší maminky a vy byste jí moc rádi něčím obdarovali, ale nemáte...

Vyrábění z papíru je nejen zábavná volnočasová aktivita, ale také výborný způsob, jak si něco pěkného vyrobit. Blíží se oslava narozenin vaší maminky a vy byste jí moc rádi něčím obdarovali, ale nemáte čím. Rexo má výborný nápad! Co takhle mamince vyrobit něco z papíru? Není nic jednoduššího, papír a nůžky má doma jistě každý. Chybí vám ale nápady? Rexo ti s tím umí poradit. Nápady a návody na nejrůznější vyrábění z papíru najdete právě zde.

Hotové výrobky z papíru, budou skvělým dárkem nejen pro vaši maminku, ale i pro všechny ty, které budete chtít něčím obdarovat. Říkáte, že v nejbližší době nikdo nic neslaví? To přeci vůbec nevadí! Vyrábět z papíru si přeci můžete i jen tak pro radost. Tvoření z papíru je skvělou aktivitou, která vás nejen zabaví, ale i podpoří vaši kreativitu. Tak hurá do toho!

Dalšímu zajímavému tvoření z papíru se také věnuje sekce vystřihování z papíru. Najdete v ní další zajímavé nápady na zábavné vyrábění. I tu určitě navštivte!

Ozdůbky z novinového papíru

Vyrobte si hravě a jednoduše skvělé ozdoby z novin.

1 komentář
Zvířecí brýle

Supr maskovací brýle. Vyrobte si je teď hned. :-D

0 komentářů
Krokodýl na drobnosti

Venku právě prší a nevíte co s volným časem? Máte chuť něco vyrábět? Tak se…

0 komentářů
Domácí ZOO

Úžasné tvoření. A zvířátka. :-D

1 komentář
Levy z rolí od toaletního papíru

Jednoduché tvoření a výroba lví rodinky z rolí od toaleťáku.

0 komentářů
Papírový pejsek

Tvořivé nápady pro děti a malý pejsek!

2 komentáře
Ptáčci na zavěšení

Jednoduché tvoření ptáčci, kteří oživí každé okno.

0 komentářů
Ruka

Dáreček pro prarodiče. Obrázek malé ruky, vysypaný pískem.

0 komentářů