vtipna-videa

Řadit podle:

Není vám zrovna dvakrát do smíchu a přemýšlíte nad tím, co by vám mohlo zvednout náladu? Tak to jste tady správně. Rexo si s tímto problémem dokáže hravě poradit. V této sekci si pro vás připravil spoustu...

Není vám zrovna dvakrát do smíchu a přemýšlíte nad tím, co by vám mohlo zvednout náladu? Tak to jste tady správně. Rexo si s tímto problémem dokáže hravě poradit. V této sekci si pro vás připravil spoustu vtipných online videí, které vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. Přesvědčte se sami.

Pro vaši lepší orientaci mezi vtipnými online videi, vám je Rexo všechna přehledně roztřídil. Najdete zde například kategorii sportovní videa, reklama, ale i vtipná videa. Už jste někdy viděli čivavu, která tančí flamengo nebo tuleně, který by chtěl surfovat? Neviděli? Tak to jste o hodně přišli. Tato, ale i ostatní vtipná videa rozhodně stojí za podívanou. Tak už dál neváhejte a směle si vybírejte. Nastal ten pravý čas na to, zažít s Rexem hromadu zábavy.

Pokud budete mít po zhlédnutí těchto videí chuť ještě na další zábavu, navštivte určitě i Rexovy ostatní sekce. Všechny rozhodně stojí za to a každý si přijde na své.

Policista na bruslích

Když vás zastaví policista na bruslích, buďte opatrní, abyste mu neublížili. Tomuto se ale nic nestalo. V tomto super videu jde jen o žertík.

0 komentářů
Radost z jízdy

Tento kluk uteče z domu a přijede na policejní stanici jen proto, aby ho policista na super autě odvezl domů. To je ale vtipná reklama, co říkáte?

0 komentářů
Pejsek a hot dogy

Co se stane, když pejsek ucítí čerstvé hot dogy? Žádný strach, je přece na vodítku. Nebo ne? A je tu další super žertík a jedno vtipné video.

3 komentáře
Neposedný deštník

Je tu další vtipný žertík, ve kterém bude mít hlavní roli deštník. Ten totiž nečekaně sám odletí. Prohlédněte si nové online video.

0 komentářů
Vybuchující iPhone

Představte si, že váš telefon vybouchne rovnou na ulici! Mrkněte na tohle vtipné video, kde žena vymyslí žertík na kolemjdoucích.

0 komentářů
Muž v trávě

Je tu další vtipný žertík s mužem, který se ukryje v trávě, když ho mají kolemjdoucí vyfotit. Jak se vám takové online video zamlouvá?

2 komentáře
Slepý malíř

Nevěříte, že i slepý malíř dokáže nakreslit skvělý obraz? Tak se podívejte na toto vtipné video a uvidíte, že pomocí žertíku to možné je.

4 komentáře
Moje pero

Máme zde další vtipné video ze série žertíků z ulice. Tentokrát bude starý a nenápadný muž krást pero lidem sedícím na druhé straně stolu.

1 komentář
Špagetový zločinec

Hledaný zločinec se ukrývá v míse špaget? Tak tohle je opravdu bláznivé a vtipné video. Sledujte reakce lidí v tomto neobyčejném žertíku.

3 komentáře
Karate žertík

Prohlédněte si nové vtipné video, kde uvidíte žertík s mužem, který předvádí karate trik, ale odpadne při tom. Co na to náhodní kolemjdoucí?

0 komentářů