vtipna-videa

Řadit podle:

V této sekci na vás čeká poněkud odlišný druh reklam, než na které jste z televize zvyklí. Reklamy obecně nás diváky různých pořadů příliš nebaví, ve většině případů nás dokonce otravují. Pokud však do...

V této sekci na vás čeká poněkud odlišný druh reklam, než na které jste z televize zvyklí. Reklamy obecně nás diváky různých pořadů příliš nebaví, ve většině případů nás dokonce otravují. Pokud však do nich jejich tvůrci vloží trochu humoru, hned se najde početné publikum, které se na ně rádo podívá. V této sekci vás proto nechceme a nebudeme nudit, žádnými hloupými reklamami, které znáte z televize, ale naopak vám chceme ukázat vtipné reklamy, které jste doposud neviděli.

Přesvědčte se sami o tom, že reklamy nemusí být vždy jen hloupé a nudné. Tak co říkáte děti, pustíte si nějakou? Rexíkovy vtipné reklamy rozhodně stojí za shlédnutí! Jsou prostě legrační. Jejich sledování vás jen tak neomrzí. A pokud přeci jen, tak neváhejte a pusťte si další vtipná videa i z ostatních sekcí.

Wednesday prank

V New Yorku natočili reklamu s robotickou "mrtvou" rukou. Hodně lidí se pořádně zaleklo. :-D Dívali jste se na Rodinu Adamsů?

0 komentářů
Obrovská mačka

V Japonsku mají opravdu hodně velkoplošních obrazovek. A tak někdy mají některé z nich "volno" a můžou namísto reklamy pouštet roztomilá videa. Podívejte se,…

0 komentářů
Tučňák hraje stolní tenis

Tato reklama je opravdu povedená a vtipná. Vždyť viděli jste už hrát tučňáka stolní tenis? Podle této reklamy to dokáže díky novému nápoji. Nedejte se opít rohlíkem,…

0 komentářů
Reklama na fazole

Reklama na fazole v plechovce. Je to příběh, jak jeden kluk a později muž, hledal způsob, jak jíst jeho oblíbené fazole. Taky máte rádi na večeři fazole z plechovky?

0 komentářů
Piknik

Když budete s rodiči na pikniku někde v přírodě nebo při cestě, dávejte dobrý pozor, kde tatínek zaparkoval auto. Aby nedopadl tak jako muž z této vtipné reklamy.

0 komentářů
Sebevědomý pejsek

Sledujte tuto vtipnou reklamu a uvidíte příklad toho, jak správná a bezpečné auto může dodat pejskovi odvahu a sebedůvěru.

12 komentářů
Reklamy s Mimoňmi

Že Mimoně už všichni znáte? Zkúsme si teď trochu potrápit hlavičky při reklamách s mimoňma. Všimnéte si, jací jsou v reklamé perfektní -- ale není to trochu manipulace…

5 komentářů
Radost z jízdy

Tento kluk uteče z domu a přijede na policejní stanici jen proto, aby ho policista na super autě odvezl domů. To je ale vtipná reklama, co říkáte?

0 komentářů
Mimoni - reklama

Reklama na mobil (smartfon), kde tvůrcové použili Mimoně. :-)

1 komentář
Pozor na hlavu

Někdy byste si na pláži měli dávat pozor na svou hlavu - pokud je to jediná věc, která vám z písku trčí. Tohle je vtipná online reklama na nové brýle.

6 komentářů