vtipna-videa

Řadit podle:

V této sekci na vás čeká poněkud odlišný druh reklam, než na které jste z televize zvyklí. Reklamy obecně nás diváky různých pořadů příliš nebaví, ve většině případů nás dokonce otravují. Pokud však do...

V této sekci na vás čeká poněkud odlišný druh reklam, než na které jste z televize zvyklí. Reklamy obecně nás diváky různých pořadů příliš nebaví, ve většině případů nás dokonce otravují. Pokud však do nich jejich tvůrci vloží trochu humoru, hned se najde početné publikum, které se na ně rádo podívá. V této sekci vás proto nechceme a nebudeme nudit, žádnými hloupými reklamami, které znáte z televize, ale naopak vám chceme ukázat vtipné reklamy, které jste doposud neviděli.

Přesvědčte se sami o tom, že reklamy nemusí být vždy jen hloupé a nudné. Tak co říkáte děti, pustíte si nějakou? Rexíkovy vtipné reklamy rozhodně stojí za shlédnutí! Jsou prostě legrační. Jejich sledování vás jen tak neomrzí. A pokud přeci jen, tak neváhejte a pusťte si další vtipná videa i z ostatních sekcí.

Toy Story 4

V létě 2019 přibudne do série "čtyřka" Toy story. Tu je kratičký film, nazvaný teaser (čítaj "tízr"). Velmi se na Toy story 4 těším! A dnes najdu…

0 komentářů
Cesta vlakem

Písnička o cestě vlakem. Je vcelku povedená. Je slovensky.

0 komentářů
Posmívání se nevyplácí

Vtipná online reklama, ve které uvidíte co se děje, když někdo má radost z cizího neštěstí.

7 komentářů
Koňský smích

Podívejte se na vtipnou reklamu, ve které se koně smějí řidiči, kterému se nedaří parkování.

11 komentářů
Povedená reklama

Pobavte se při sledování vtipné reklamy na automobil. Pejsek je opravdu šikula, co říkáte?

0 komentářů
Tahák

Kluk si napsal tahák na písemku na rukáv košile. Ale maminka použije nový prací prostředek a tahák je fuč. Je zde další vtipná reklama.

5 komentářů
Lamborghini

Milionáři to opravdu nemají lehké. Koupí si například drahé auto, se kterým pak nemohou jezdit po silnicích ve městě. Je zde vtipná reklama, tak se na ni koukněte zdarma.

5 komentářů
Rap krečků

Tak tohle je opravdu cool video! Už jste někdy viděli křečky rapovat? Tak v této vtipné reklamě to křečci rozbalí!

3 komentáře
Vodní balónky

Tato vtipná reklama propaguje vodní balónky. Tyto jsou ale speciální - naplníte je snadno za malou chvilku a zábava může začít!

1 komentář
Bitva o lososa

Mrkněte na tuhle vtipnou reklamu, kde se člověk pere s medvědem, protože chce získat chutného a čerstvého lososa. Co říkáte na toto video? :)

0 komentářů