vtipna-videa

Řadit podle:

V této sekci na vás čeká poněkud odlišný druh reklam, než na které jste z televize zvyklí. Reklamy obecně nás diváky různých pořadů příliš nebaví, ve většině případů nás dokonce otravují. Pokud však do...

V této sekci na vás čeká poněkud odlišný druh reklam, než na které jste z televize zvyklí. Reklamy obecně nás diváky různých pořadů příliš nebaví, ve většině případů nás dokonce otravují. Pokud však do nich jejich tvůrci vloží trochu humoru, hned se najde početné publikum, které se na ně rádo podívá. V této sekci vás proto nechceme a nebudeme nudit, žádnými hloupými reklamami, které znáte z televize, ale naopak vám chceme ukázat vtipné reklamy, které jste doposud neviděli.

Přesvědčte se sami o tom, že reklamy nemusí být vždy jen hloupé a nudné. Tak co říkáte děti, pustíte si nějakou? Rexíkovy vtipné reklamy rozhodně stojí za shlédnutí! Jsou prostě legrační. Jejich sledování vás jen tak neomrzí. A pokud přeci jen, tak neváhejte a pusťte si další vtipná videa i z ostatních sekcí.

Tichý režim

Pokud někdy děláte s mobilem, co byste neměli, je lepší si dát tichý režim. Tento chlápek to neudělal a zvonění ho prozradilo, když se chtěl vyfotit s krásnou cizinkou.…

2 komentáře
Spolehlivé auto

Vtipná online reklama se zvířátky, které křičí, aby zachránili veverku na cestě! Naštěstí je tohle auto spolehlivé a veverce neublíží.

4 komentáře
Pospěš si!

Tento uklízeč omylem ťukne do skla obrovského akvária. A tady začíná problém. V akváriu se nachází i žralok. Co teď? Vtipná reklama na zlaté stránky.

2 komentáře
Výživná tyčinka

Další vtipná reklama online, která vás překvapí i pobaví zároveň. Sledujte, jak dopadne příběh chlápka, který šel běhat a nakonec se domů vrátí bez auta.

2 komentáře
Kost

Kam si jen ukryji svou vzácnou kost? Potřebuji skutečně bezpečné místo. Nebo dobré pojištění. Sledujte vtipné reklamy se zvířátky online.

1 komentář
Mona Lisa z kečupu

A teď trošku umění. Znáte obraz Mona Lisa? Nyní ho uvidíte namalovaný pomocí kečupu a hranolek. Vtipná reklama od společnosti Heinz.

7 komentářů
Mentos

Tato vtipná youtube reklama nás má přesvědčit o tom, že Mentos je prostě nejlepší a jen s ním vytvoříte takové úžasné díla v ústech, jako tito Číňané!

8 komentářů
Umění ve stínech

Zajímavá online reklama o tom, jaké umění se skrývá v lidských rukou. Uvidíte pěknou hru stínů. Co myslíte, co bude video propagovat?

14 komentářů
Výprodej pro hrdiny

Zábavné online video s hrdiny filmového plátna. Vtipná reklama na elektroniku ve výprodeji, které neodolají ani slavné filmové postavičky a hrdinové.

5 komentářů
Auto podle slepice

Tak tohle vtipné online video je opravdu vydařené. Zábavná youtube reklama vám ukáže, že slepice mají jedinečnou schopnost držet hlavu na místě. Tvůrci nového Mercedes…

9 komentářů