vtipna-videa

Řadit podle:

Rexíkovy sportovní online videa nadchnou především všechny sportovní nadšence. Na své si však příjdou nejen oni, ale i všichni ostatní milovníci vtipných online videí. Najdete zde sportovní videa jak vtipná,...

Rexíkovy sportovní online videa nadchnou především všechny sportovní nadšence. Na své si však příjdou nejen oni, ale i všichni ostatní milovníci vtipných online videí. Najdete zde sportovní videa jak vtipná, zábavná, roztomilá, ale mnohdy i šokující. Uvidíte sami, kolik vtipných situací může při sportu nastat nebo jaké, mnohdy krkolomné, kousky jsou lidé schopni předvést. U některých videí vám bude dokonce běhat mráz po zádech.

Už bylo dost těch zachmuřených obličejů! Hoďte starosti za hlavu a pojďte si s Rexem užít spoustu vynikající zábavy. Teď je ten pravý čas na to, sednout si k počítači a pustit si naše sportovní videa. Až se dostatečně nabažíte sportovní tématiky, zkuste si pustit i další online videa, tentokrát třeba se zvířátky. Rexovy vtipné online videa rozhodně stojí za to vidět. Skvělá zábava a hromada smíchu je zaručena!

Neuvěřitelná jízda na kole

Myslím, že jste ještě nikdy neviděli nikoho takhle jezdit na kole. Sledujte úžasné sportovní video zdarma a nechte se unést tímto jedinečným sportovním vystoupením.

9 komentářů
Dubstep prsty

Tanec prstů jsme tady už měli, ale něco takového jste ještě neviděli. Podívejte, jak skvěle dokáže tenhle kluk tančit dubstep jen rukama. Úžasné online video pro děti.

7 komentářů
To je trefa!

I takovéhle střely, které na první pohled vypadají, že nemohou vyjít, se podaří. Sledujte neuvěřitelné basketbalové trefy. Super sportovní video pro děti.

2 komentáře
Trik ve stolním tenisu

Tak tohle tedy nečekal. Zábavné sportovní video vám předvede, jak lze během stolního tenisu snadno oklamat soupeře a získat bod.

1 komentář
Fotbal v blátě

Takovýhle fotbal v blátě je oblíbenou zábavou obyvatel Skotska. Co na to říkáte? Zahráli byste si i vy? Vtipné sportovní video pro děti i dnes.

3 komentáře
Vodní basketbal

Úžasné sportovní online video vám ukáže, že dobrý nápad a trénink k tomu stačí, abyste i vy dokázali hrát takový skvělý vodní basketbal!

0 komentářů
Běh s manželkou

Představte si, že ve Finsku se každoročně koná zvláštní soutěž, běh přes překážky s vlastní manželkou na ramenou! Pusťte si toto vtipné sportovní video a sledujte,…

0 komentářů
Jojo šampion

Co říkáte na tohoto kluka a jeho jojo umění? Dokázali byste to i vy? Určitě to chce hodně hodin tréninku. Veselé sportovní videa pro děti.

4 komentáře
Stolní fotbálek

Hráli jste už stolní fotbálek? A viděli jste už někdy takový stolní fotbal, kde hrají skuteční lidé? I dnes vtipné sportovní video pro děti.

2 komentáře
Pokutový kop

Tak tato penalta se tedy povedla! Zábavné sportovní video s vychytralým fotbalistou, který oklame brankáře a dá gól. Vtipné online video pro všechny děti.

3 komentáře