vtipna-videa

Řadit podle:

Není vám zrovna dvakrát do smíchu a přemýšlíte nad tím, co by vám mohlo zvednout náladu? Tak to jste tady správně. Rexo si s tímto problémem dokáže hravě poradit. V této sekci si pro vás připravil spoustu...

Není vám zrovna dvakrát do smíchu a přemýšlíte nad tím, co by vám mohlo zvednout náladu? Tak to jste tady správně. Rexo si s tímto problémem dokáže hravě poradit. V této sekci si pro vás připravil spoustu vtipných online videí, které vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. Přesvědčte se sami.

Pro vaši lepší orientaci mezi vtipnými online videi, vám je Rexo všechna přehledně roztřídil. Najdete zde například kategorii sportovní videa, reklama, ale i vtipná videa. Už jste někdy viděli čivavu, která tančí flamengo nebo tuleně, který by chtěl surfovat? Neviděli? Tak to jste o hodně přišli. Tato, ale i ostatní vtipná videa rozhodně stojí za podívanou. Tak už dál neváhejte a směle si vybírejte. Nastal ten pravý čas na to, zažít s Rexem hromadu zábavy.

Pokud budete mít po zhlédnutí těchto videí chuť ještě na další zábavu, navštivte určitě i Rexovy ostatní sekce. Všechny rozhodně stojí za to a každý si přijde na své.

Kočička a dveře

Jak se kočička neuměla dostat přes dveře.

20 komentářů
Harvey

Každá domácnost potřebuje Harveyho, no není zlatý? :)

26 komentářů
Veverka

Mission Impossible veverka.

42 komentářů
Tenis

Vtipná reklama s kuřátky :)

15 komentářů
Ping Pong

Šílená výměna v ping pongu.

11 komentářů
Zábavný život prasat

Tyto prasátka si zamilujete. Koukněte si několik fascinujících momentů ze spolužití člověka a prasete. Tučné tělo, rypáček, kopýtka a zakroucený ocásek - takhle může…

0 komentářů