vtipna-videa

Řadit podle:

Není vám zrovna dvakrát do smíchu a přemýšlíte nad tím, co by vám mohlo zvednout náladu? Tak to jste tady správně. Rexo si s tímto problémem dokáže hravě poradit. V této sekci si pro vás připravil spoustu...

Není vám zrovna dvakrát do smíchu a přemýšlíte nad tím, co by vám mohlo zvednout náladu? Tak to jste tady správně. Rexo si s tímto problémem dokáže hravě poradit. V této sekci si pro vás připravil spoustu vtipných online videí, které vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. Přesvědčte se sami.

Pro vaši lepší orientaci mezi vtipnými online videi, vám je Rexo všechna přehledně roztřídil. Najdete zde například kategorii sportovní videa, reklama, ale i vtipná videa. Už jste někdy viděli čivavu, která tančí flamengo nebo tuleně, který by chtěl surfovat? Neviděli? Tak to jste o hodně přišli. Tato, ale i ostatní vtipná videa rozhodně stojí za podívanou. Tak už dál neváhejte a směle si vybírejte. Nastal ten pravý čas na to, zažít s Rexem hromadu zábavy.

Pokud budete mít po zhlédnutí těchto videí chuť ještě na další zábavu, navštivte určitě i Rexovy ostatní sekce. Všechny rozhodně stojí za to a každý si přijde na své.

Čokoládový míč

Dívka se s požitkem zakousne do míče a lidé netuší, že je to žertík se skrytou kamerou a míč je ve skutečnosti z čokolády. Vtipné online video pro všechny.

0 komentářů
Běluha

Máme tu video z mořského akvária. Znáte zvíře, nazývané BĚLUHA? Je to ten velký mořský savec, který vypadá jako veliká okrouhlá velryba. :-D Všechny situace, natočené…

0 komentářů
Hříbátko a děti

Hříbě poníka se poprvé potkává s dětmi a hned se skamarádí. Krásné zvířecí online video.

0 komentářů
Do útoku!

Vtipné online video, ve kterém chlapec zlobí neznámé lidi a hází po nich bonbóny marchmalow. Jak myslíte, že budou reagovat se oběti útoku?

0 komentářů
Mědvědi

Krásné online video a dva velcí medvědi jako domácí mazlíci.

0 komentářů
Pomohu ti, koťátko!

Malé kotě má se schody trochu problém. Naštěstí má psího kamaráda. Milé online pro kamarády zvířat.

0 komentářů
Krmení plameňáků z ruky

Plameňáci jsou překrásní ptáci, známí svým růžovým peřím. Mají ho takové kvůli své potravě. Toto video vám ukáže plameňáky úplně zblízka, tak, jako byste…

0 komentářů
Plameňáci

Super poučné video o plameňácích vám názorně ukáže, jak se krmí pod vodou. Přes zobák si cedí drobné živočichy z vody a jsou při tom celkem dole hlavou.

0 komentářů
Rozhovor s papouškem

Nejchytřejší papoušek na světě byl pozván před kamery a vtipně odpovídá na otázky moderátorky. Milé zvířecí online video pro děti.

0 komentářů
Špagetový experiment

Dívka v novém online videu předvádí teleportaci špaget. Povede se jí to?

0 komentářů