vtipna-videa

Řadit podle:

Není vám zrovna dvakrát do smíchu a přemýšlíte nad tím, co by vám mohlo zvednout náladu? Tak to jste tady správně. Rexo si s tímto problémem dokáže hravě poradit. V této sekci si pro vás připravil spoustu...

Není vám zrovna dvakrát do smíchu a přemýšlíte nad tím, co by vám mohlo zvednout náladu? Tak to jste tady správně. Rexo si s tímto problémem dokáže hravě poradit. V této sekci si pro vás připravil spoustu vtipných online videí, které vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. Přesvědčte se sami.

Pro vaši lepší orientaci mezi vtipnými online videi, vám je Rexo všechna přehledně roztřídil. Najdete zde například kategorii sportovní videa, reklama, ale i vtipná videa. Už jste někdy viděli čivavu, která tančí flamengo nebo tuleně, který by chtěl surfovat? Neviděli? Tak to jste o hodně přišli. Tato, ale i ostatní vtipná videa rozhodně stojí za podívanou. Tak už dál neváhejte a směle si vybírejte. Nastal ten pravý čas na to, zažít s Rexem hromadu zábavy.

Pokud budete mít po zhlédnutí těchto videí chuť ještě na další zábavu, navštivte určitě i Rexovy ostatní sekce. Všechny rozhodně stojí za to a každý si přijde na své.

Lenivý buldok

Tak takhle líného psa jste ještě asi neviděli. Podívejte, místo toho, aby pěkně seběhl po schodech, raději se po nich klouže, ani nohy nezvedne. Super vtipné video s pejskem.

0 komentářů
Běluha

Máme tu video z mořského akvária. Znáte zvíře, nazývané BĚLUHA? Je to ten velký mořský savec, který vypadá jako veliká okrouhlá velryba. :-D Všechny situace, natočené…

0 komentářů
Proměny ve školce

Učitelky ve školce nemohli uvěřit, že děti tak rychle zestárli. Koukněte si vtipné online videa na Rexovi.

0 komentářů
Zábavní zvířátka na Halloween

Video se zábavnými zvířatky na Halloween. Kdo se bude pořádně dívat, uvidí taky robotické psy! :-D

0 komentářů
Magický písek

Novinka mezi hračkami pro děti i pro dospělé – magický písek. Pusťte si toto super online video, uvidíte, co všechno se s ním dá dělat. Kdo by si to chtěl vyzkoušet?

0 komentářů
Malý lezec

Toto „climbing baby“ čti: [klaimbing beibi] je na lezecké zdi jako ryba ve vodě. :-D Troufli byste si na něco podobného? A byli jste už někdy na lezecké zdi?

0 komentářů
Mario na vozíku

Na kresleného hrdinu z videohry Super Mario již vzniklo mnoho parodií. V tomto vtipném online videu ho například uvidíte na vozíku a s berlemi.

0 komentářů
7-letá super karatistka

Podívejte se na krásně zacvičenou katu. Teda karatistickou sestavu. Jak jen to tato dívenka dokázala?

0 komentářů
Malá gymnastka

Malá gymnastka. Ella má čtyři roky. Podívejte se, jak krásně se pohybuje. Určitě jsou za tím léta tréninku...

0 komentářů
TV rozhovor (a kočka)

Někdy se v živém vysílání něco nepovede... Byl to rozhovor o politice. Polský profesor dělal velmi důležitý rozhovor, který právě sledovali tisíce diváků, když…

0 komentářů