vtipna-videa

Řadit podle:

Není vám zrovna dvakrát do smíchu a přemýšlíte nad tím, co by vám mohlo zvednout náladu? Tak to jste tady správně. Rexo si s tímto problémem dokáže hravě poradit. V této sekci si pro vás připravil spoustu...

Není vám zrovna dvakrát do smíchu a přemýšlíte nad tím, co by vám mohlo zvednout náladu? Tak to jste tady správně. Rexo si s tímto problémem dokáže hravě poradit. V této sekci si pro vás připravil spoustu vtipných online videí, které vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. Přesvědčte se sami.

Pro vaši lepší orientaci mezi vtipnými online videi, vám je Rexo všechna přehledně roztřídil. Najdete zde například kategorii sportovní videa, reklama, ale i vtipná videa. Už jste někdy viděli čivavu, která tančí flamengo nebo tuleně, který by chtěl surfovat? Neviděli? Tak to jste o hodně přišli. Tato, ale i ostatní vtipná videa rozhodně stojí za podívanou. Tak už dál neváhejte a směle si vybírejte. Nastal ten pravý čas na to, zažít s Rexem hromadu zábavy.

Pokud budete mít po zhlédnutí těchto videí chuť ještě na další zábavu, navštivte určitě i Rexovy ostatní sekce. Všechny rozhodně stojí za to a každý si přijde na své.

Spívající brada

Populární zamilovaná písnička v opravdu netradičním provedení. Tohle vtipné video vás přesvědčí o tom, že lidi mají pořád nové a nové bláznivé nápady.

0 komentářů
Marimba a Super Mario

Víte, co je marimba? Že tanec? Ne, hudebný nástroj. :-D Zábavné hudední video tě s ní detailně seznámí. Pardon, s marimbou tě seznámí jeden americký učitel. Skladba…

0 komentářů
Model auta

Bohatě vypadající pán ukazuje svoje luxusní auto. Znenazdání se ale ukáže, že auto je vlastne jen kus pomalované lepenky.

0 komentářů
Mario u Baldiho

Jak by to vypadalo, kdyby v Baldiho škole studoval Super Mario... :-D

0 komentářů
Chobotnice v láhvi

Podívejte se, jak chobotnice vlezla do láhve. Ale jak potom ven přes úzké hrdlo?

0 komentářů
Shrek: Believer písnička

Něco pohádkového a hudebního. Zazpíváme si společně Believer ze Shreka? Komu sa nechce zpívat, může se podívat na klip, který je opravdu vtipný. :-D

0 komentářů
Halloween!

Peísnička, která je roztomilá anebo strašidelná...

0 komentářů
Liška dělá HAHA

Věděli jste, že lišky se dokáží normálně smát? Poslouchejte, jaké zvuky vydávají tyto ochočené lišky. :-D

0 komentářů
Zábavní zvířátka na Halloween

Video se zábavnými zvířatky na Halloween. Kdo se bude pořádně dívat, uvidí taky robotické psy! :-D

0 komentářů
Duhové představení

Tento člověk vystupuje jako duhová hračka a dělá neuvěřitelné kousky. Prohlédněte si toto vtipné online video a uvidíte skvělé představení.

1 komentář