vtipna-videa

Řadit podle:

Není vám zrovna dvakrát do smíchu a přemýšlíte nad tím, co by vám mohlo zvednout náladu? Tak to jste tady správně. Rexo si s tímto problémem dokáže hravě poradit. V této sekci si pro vás připravil spoustu...

Není vám zrovna dvakrát do smíchu a přemýšlíte nad tím, co by vám mohlo zvednout náladu? Tak to jste tady správně. Rexo si s tímto problémem dokáže hravě poradit. V této sekci si pro vás připravil spoustu vtipných online videí, které vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. Přesvědčte se sami.

Pro vaši lepší orientaci mezi vtipnými online videi, vám je Rexo všechna přehledně roztřídil. Najdete zde například kategorii sportovní videa, reklama, ale i vtipná videa. Už jste někdy viděli čivavu, která tančí flamengo nebo tuleně, který by chtěl surfovat? Neviděli? Tak to jste o hodně přišli. Tato, ale i ostatní vtipná videa rozhodně stojí za podívanou. Tak už dál neváhejte a směle si vybírejte. Nastal ten pravý čas na to, zažít s Rexem hromadu zábavy.

Pokud budete mít po zhlédnutí těchto videí chuť ještě na další zábavu, navštivte určitě i Rexovy ostatní sekce. Všechny rozhodně stojí za to a každý si přijde na své.

Vybuchující iPhone

Představte si, že váš telefon vybouchne rovnou na ulici! Mrkněte na tohle vtipné video, kde žena vymyslí žertík na kolemjdoucích.

0 komentářů
Bezedný džus

Tak tenhle pomeranč je bezedný – dá vám džusu kolik jenom chcete! Je to vůbec možné? Toto je vtipné online video se žertíkem s pomerančovým džusem.

0 komentářů
Mona Lisa

Víte, kde visí známý obraz Mona Lisa? Je to ve Francii, v muzeu Louvre (čti jako: LÚVR). A je to poměrně malý obraz. :)

3 komentáře
Myši na záhradě

Jeden anglický fotograf objevil v zahradě rodinu myší a postavil jim domeček. :-D Podívejte se, jaké fotky se mu potom podařily. A myšky? Ty šťastně žijí ve své vesnici.

0 komentářů
Chobotnice v láhvi

Podívejte se, jak chobotnice vlezla do láhve. Ale jak potom ven přes úzké hrdlo?

0 komentářů
Duhové představení

Tento člověk vystupuje jako duhová hračka a dělá neuvěřitelné kousky. Prohlédněte si toto vtipné online video a uvidíte skvělé představení.

0 komentářů
Hračka Outfit

Chtěli byste měnit své oblečení, jinými slovy outfit, takhle rychle? To by bylo super. Sledujte tohle zajímavé online video o nápadu s plastovými pohárky.

0 komentářů
Liška dělá HAHA

Věděli jste, že lišky se dokáží normálně smát? Poslouchejte, jaké zvuky vydávají tyto ochočené lišky. :-D

0 komentářů
Chipmunkové

V Americe jsou to celkem populární lesní zvířátka. Tyto veverky sa lidí nebojí, naopak, našli způsob, jak od lidí získávat chutnou potravu... Podívejte se na veverku,…

0 komentářů