vtipna-videa

Řadit podle:

Není vám zrovna dvakrát do smíchu a přemýšlíte nad tím, co by vám mohlo zvednout náladu? Tak to jste tady správně. Rexo si s tímto problémem dokáže hravě poradit. V této sekci si pro vás připravil spoustu...

Není vám zrovna dvakrát do smíchu a přemýšlíte nad tím, co by vám mohlo zvednout náladu? Tak to jste tady správně. Rexo si s tímto problémem dokáže hravě poradit. V této sekci si pro vás připravil spoustu vtipných online videí, které vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. Přesvědčte se sami.

Pro vaši lepší orientaci mezi vtipnými online videi, vám je Rexo všechna přehledně roztřídil. Najdete zde například kategorii sportovní videa, reklama, ale i vtipná videa. Už jste někdy viděli čivavu, která tančí flamengo nebo tuleně, který by chtěl surfovat? Neviděli? Tak to jste o hodně přišli. Tato, ale i ostatní vtipná videa rozhodně stojí za podívanou. Tak už dál neváhejte a směle si vybírejte. Nastal ten pravý čas na to, zažít s Rexem hromadu zábavy.

Pokud budete mít po zhlédnutí těchto videí chuť ještě na další zábavu, navštivte určitě i Rexovy ostatní sekce. Všechny rozhodně stojí za to a každý si přijde na své.

Zábavní zvířátka na Halloween

Video se zábavnými zvířatky na Halloween. Kdo se bude pořádně dívat, uvidí taky robotické psy! :-D

0 komentářů
Duhové představení

Tento člověk vystupuje jako duhová hračka a dělá neuvěřitelné kousky. Prohlédněte si toto vtipné online video a uvidíte skvělé představení.

1 komentář
Coconut song

Znáte The coconut song? Už jste si někdy zazpívali tuto zábavní písničku? Zazpívejte si ji, Rexo vám pomůže s anglickými slovíčky. Jsou napsané v tomto videu. :-D

0 komentářů
Zrcadlo v džungli

Velmi vtipné online video, ve kterém vědci nainstalovali do džungle velké zrcadlo. Co na to zvířata?

0 komentářů
Kukabura

Tento austrálsky pták (rozšířen jako u nás kos černý) má fakt otravný hlas... :-D

0 komentářů
Halloweenska show

Veselý Halloween! Užijte si oslavu tohoto strašidelného svátku i s naším online videem. Čeká na vás úžasná světelná show na píseň Thriller od Michaela Jacksona!

0 komentářů
Halloween nápady

Strašné nápady na dekorace na Halloween pro děti. Možná se jenom podíváte, možná si něco taky vyrobíte. Ty děti, které nemají strach, můžou si kouknout video úplně…

0 komentářů
Motýl

Koukněte se, jak se z obyčejné housenky stane motýl.

0 komentářů
Kočkin zpěv

Milé zvířecí video s kočkou, která opravdu zpívá. :-D

0 komentářů
Hladový lenochod

Tak tenhle lenochod je opravdu líný! Leží dokonce i při jídle a vůbec mu to nevadí. Klidně se hrabe v talíři vleže. Prohlédněte si toto vtipné zvířecí video.

0 komentářů