vtipna-videa

Řadit podle:

Není vám zrovna dvakrát do smíchu a přemýšlíte nad tím, co by vám mohlo zvednout náladu? Tak to jste tady správně. Rexo si s tímto problémem dokáže hravě poradit. V této sekci si pro vás připravil spoustu...

Není vám zrovna dvakrát do smíchu a přemýšlíte nad tím, co by vám mohlo zvednout náladu? Tak to jste tady správně. Rexo si s tímto problémem dokáže hravě poradit. V této sekci si pro vás připravil spoustu vtipných online videí, které vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. Přesvědčte se sami.

Pro vaši lepší orientaci mezi vtipnými online videi, vám je Rexo všechna přehledně roztřídil. Najdete zde například kategorii sportovní videa, reklama, ale i vtipná videa. Už jste někdy viděli čivavu, která tančí flamengo nebo tuleně, který by chtěl surfovat? Neviděli? Tak to jste o hodně přišli. Tato, ale i ostatní vtipná videa rozhodně stojí za podívanou. Tak už dál neváhejte a směle si vybírejte. Nastal ten pravý čas na to, zažít s Rexem hromadu zábavy.

Pokud budete mít po zhlédnutí těchto videí chuť ještě na další zábavu, navštivte určitě i Rexovy ostatní sekce. Všechny rozhodně stojí za to a každý si přijde na své.

Rozhovor s papouškem

Nejchytřejší papoušek na světě byl pozván před kamery a vtipně odpovídá na otázky moderátorky. Milé zvířecí online video pro děti.

0 komentářů
Špagetový experiment

Dívka v novém online videu předvádí teleportaci špaget. Povede se jí to?

0 komentářů
Fenek - netradiční mazlíček

Roztomilé zvířecí online video. Malá lištička Fenek jako domácí mazlíček je opravdu rozkošná.

0 komentářů
Muppets: Le Chef

Vtipné video z pohádky Muppeti o šéfkuchaři. :-D Tento kuchař uvaří perfektní jídlo, a navíc si při tom zazpívá. :-D Vtipné videa pro děti najdete vždy na Rexovi.

0 komentářů
Pomoc zvířete zvířeti

Mysleli jste si, že jen člověk člověku dokáže pomáhat? Omyl. :-D Tu máme pár krátkých videí, jako si navzájem pomáhají zvířátka.

0 komentářů
Let na drakovi

Toto video je je dosť hrůzostrašné. Malá holčička na festivalu draků na Taiwanu bylo uneseno drakem! Normálně letělo ve vzduchu! To se fakt stalo. Ufff...

0 komentářů
Mr. Bean a chemická laboratoř

Mr. Bean pracuje v chemické laboratoři. :-D

0 komentářů
Trpaslíci vo vtipnom videu

Vtipné videa pro děti, první je s chýbějícím sedmým trpaslíkem. :-D

0 komentářů
Dětské kouzelické videa

Vtipné kanadské videa. Žertíky pro děti s dětskými herci. Dnes se jedná o čáry a kouzla. Dali byste se na ulici taky nachytat, kdyby jste nevěděli, že všechny scénky…

0 komentářů
Dvojčata a magie

Tyto sestry přinutily každého, aby uvěřil v magii. :-D

0 komentářů