vtipna-videa

Řadit podle:

Není vám zrovna dvakrát do smíchu a přemýšlíte nad tím, co by vám mohlo zvednout náladu? Tak to jste tady správně. Rexo si s tímto problémem dokáže hravě poradit. V této sekci si pro vás připravil spoustu...

Není vám zrovna dvakrát do smíchu a přemýšlíte nad tím, co by vám mohlo zvednout náladu? Tak to jste tady správně. Rexo si s tímto problémem dokáže hravě poradit. V této sekci si pro vás připravil spoustu vtipných online videí, které vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. Přesvědčte se sami.

Pro vaši lepší orientaci mezi vtipnými online videi, vám je Rexo všechna přehledně roztřídil. Najdete zde například kategorii sportovní videa, reklama, ale i vtipná videa. Už jste někdy viděli čivavu, která tančí flamengo nebo tuleně, který by chtěl surfovat? Neviděli? Tak to jste o hodně přišli. Tato, ale i ostatní vtipná videa rozhodně stojí za podívanou. Tak už dál neváhejte a směle si vybírejte. Nastal ten pravý čas na to, zažít s Rexem hromadu zábavy.

Pokud budete mít po zhlédnutí těchto videí chuť ještě na další zábavu, navštivte určitě i Rexovy ostatní sekce. Všechny rozhodně stojí za to a každý si přijde na své.

Dikobraz

V novém online videu uvidíte, jak to vypadá, když má někdo za domácího mazlíčka dikobraza. No není rozkošný?

0 komentářů
Žertík s mejkapem

Tito lidé se ale dali nachytat! Mysleli si, že jim kosmetička zkrášlí tvář, ale místo toho je pomalovala jako klauny. Vtipné online video pro děti.

0 komentářů
Popcornová sprcha

Veselý den vám přeje váš Rexo! Podívejte se na tohle vtipné online video a dobře se zasmějete. Jak to asi dopadne, když chcete slepému pánovi pomoci připravit v mikrovlnce…

0 komentářů
Baby Hulk in Sandbox

Zábavné video nejen pro najmenší dětičky. Znáš Hulka? Tak toto jsou jeho modelínové příběhy s vtipnýma zápletkama. Online videá pro děti připravuje Rexo.

0 komentářů
Potřebuji nový rýč

Děvče, které vytahuje rýč ze své tašky v novém vtipném videu od Rexa.

0 komentářů
Superhrdina junior

Na začátku nechá máma kluka, oblečeného jako Superman, aby ho pohlídala cizí teta. Potom do parku přijde malý bagr a potom policejní auto... Vždyť ten kluk, to je opravdový…

0 komentářů
Vtipné situace

Podívejte se na video se zvířátky, které zažili vtipné chvilky. Jsou tu domácí i volně žijící zvířata. A kolekce pádů, zlodějských kousků a zlomyslných překvapení.…

0 komentářů
Sešup na horské dráze

To je ale jízda! Bez křičení a pištění se to však neobejde. Pobavte se při sledování vtipného online videa. :-D

0 komentářů
Stříkající tiskátko

Máme tu další malý žertíček a vtipné online video. Sledujte zděšené výrazy lidí, kteří si myslí, že postříkali holčičku tiskařskou barvou.

0 komentářů
Automat na zmrzlinu

Automat na zmrzlinu servíruje kopečky jinak, než jsou lidé zvyklí. Super vtipné video s malým žertíkem.

0 komentářů