vtipna-videa

Řadit podle:

Není vám zrovna dvakrát do smíchu a přemýšlíte nad tím, co by vám mohlo zvednout náladu? Tak to jste tady správně. Rexo si s tímto problémem dokáže hravě poradit. V této sekci si pro vás připravil spoustu...

Není vám zrovna dvakrát do smíchu a přemýšlíte nad tím, co by vám mohlo zvednout náladu? Tak to jste tady správně. Rexo si s tímto problémem dokáže hravě poradit. V této sekci si pro vás připravil spoustu vtipných online videí, které vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. Přesvědčte se sami.

Pro vaši lepší orientaci mezi vtipnými online videi, vám je Rexo všechna přehledně roztřídil. Najdete zde například kategorii sportovní videa, reklama, ale i vtipná videa. Už jste někdy viděli čivavu, která tančí flamengo nebo tuleně, který by chtěl surfovat? Neviděli? Tak to jste o hodně přišli. Tato, ale i ostatní vtipná videa rozhodně stojí za podívanou. Tak už dál neváhejte a směle si vybírejte. Nastal ten pravý čas na to, zažít s Rexem hromadu zábavy.

Pokud budete mít po zhlédnutí těchto videí chuť ještě na další zábavu, navštivte určitě i Rexovy ostatní sekce. Všechny rozhodně stojí za to a každý si přijde na své.

Tanec v Paříži

Taneční vystoupení hned vedle Eiffelovy věže, to je nové online video pro ty, kterým se líbí pohyb a milují zábavu.

0 komentářů
Mario a bolest hlavy

Jak by vypadala hra Super Mario ve skutečném životě? Mario by asi nebyl šťastný, kdyby narážel hlavou do cihel. Pusťte si tohle vtipné animované video.

0 komentářů
Dvojčátkový žertík

Pro milovníky kanadských žertíků tu máme jednu velmi povedenou scénku s dvojčátky. Celý vtip je postaven tak, aby vznikl dojem, že sa nám to "zdá". Že tohle…

0 komentářů
Kanadské žertíky

Další vtipné videa, nakroucené v kanadském Québecu. Jsou to kanadské žertíky pro děti. :-D Známí dětskí herci zahráli pro kolemjdoucí vtipné scénky. Některé mají…

0 komentářů
Cukrová vata

Velmi povedené vtipné video, nahrávané na skrytou kameru. Ať se líbí: sladká dávka kanadského černého humoru.

0 komentářů
Kočka se bojí myši

Obvykle to funguje opačně, a tedy že myši se bojí kočky. V tomto zvířecím videu ale myška vyděsí kočku! Sledujte super videa online.

0 komentářů
Usínající zajíček

Tento roztomilý zajíček je opravdu velmi unavený a hned usne. Toto video je ale vtipné především díky hudbě, která hraje v pozadí. Poznáváte ji?

0 komentářů
Děti tančí Lazy song

Minule jsme tu měli originál klip, a dnes dva bratři v pyžamech - tančí na Lazy song. Máte i vy takové dni, že byste nejradši celý den zůstali v pyžamu?

0 komentářů
Lazy song - Bruno Mars

Hudební video od Bruna Marse.

0 komentářů
Piper - letištní strážce

Na letištích "zamestněstnávají" dravé ptáky, aby odháněli neželané hlodavce. To kvůli bezpečnosti, aby lietadla kvůli nim nehavarovali. A v našem videu je…

0 komentářů