vtipna-videa

Řadit podle:

Není vám zrovna dvakrát do smíchu a přemýšlíte nad tím, co by vám mohlo zvednout náladu? Tak to jste tady správně. Rexo si s tímto problémem dokáže hravě poradit. V této sekci si pro vás připravil spoustu...

Není vám zrovna dvakrát do smíchu a přemýšlíte nad tím, co by vám mohlo zvednout náladu? Tak to jste tady správně. Rexo si s tímto problémem dokáže hravě poradit. V této sekci si pro vás připravil spoustu vtipných online videí, které vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. Přesvědčte se sami.

Pro vaši lepší orientaci mezi vtipnými online videi, vám je Rexo všechna přehledně roztřídil. Najdete zde například kategorii sportovní videa, reklama, ale i vtipná videa. Už jste někdy viděli čivavu, která tančí flamengo nebo tuleně, který by chtěl surfovat? Neviděli? Tak to jste o hodně přišli. Tato, ale i ostatní vtipná videa rozhodně stojí za podívanou. Tak už dál neváhejte a směle si vybírejte. Nastal ten pravý čas na to, zažít s Rexem hromadu zábavy.

Pokud budete mít po zhlédnutí těchto videí chuť ještě na další zábavu, navštivte určitě i Rexovy ostatní sekce. Všechny rozhodně stojí za to a každý si přijde na své.

Nekonečné tkaničky

Vtipné online video a nekonečné tkaničky na bruslích. Pobavte se žertíkem se skrytou kamerou.

0 komentářů
Frozen písnička karaoke

Karaoke písnička Frozen - anglická verze i s textem. Troufnete si zaspívat?

0 komentářů
Hudba tě změní

Každý má rád jinou hudbu. Jak to ale vypadá, když se pokoušíte bavit na každý hudební styl? Pusťte si tohle vtipné video a uvidíte, jak vás hudba může změnit.

0 komentářů
Tenis

Vtipné video o tenisu a kuřátkách. Vždy si na sebe dávejte pozor. :-D

0 komentářů
Zajíček zlodějem

Kdo by to byl řekl, že takové milé zvířátko jako zajíček ukradne miminku sušenku! Prohlédněte si další vtipné online video se zvířátky.

0 komentářů
Nešikovný pásovec

Toto neobyčejné zvířátko je pásovec. Pusťte si tohle vtipné video a uvidíte, jak se mu nedaří vyjít po dřevěné desce.

0 komentářů
Rattatouille recap

Rekapitulace pohádky Rattatouille. :-D

0 komentářů
Mario u Baldiho

Jak by to vypadalo, kdyby v Baldiho škole studoval Super Mario... :-D

0 komentářů
Reklama na fazole

Reklama na fazole v plechovce. Je to příběh, jak jeden kluk a později muž, hledal způsob, jak jíst jeho oblíbené fazole. Taky máte rádi na večeři fazole z plechovky?

0 komentářů