vtipna-videa

Řadit podle:

Zahnat chmury a vykouzlit úsměv na tváři, to všechno dokáží Rexovy vtipné online videa. Přesvědčte se sami! Nesmát se dlouho nevydržíte. Rexovy zábavná videa jsou totiž ty nejlepší! Na této jeho stránce...

Zahnat chmury a vykouzlit úsměv na tváři, to všechno dokáží Rexovy vtipné online videa. Přesvědčte se sami! Nesmát se dlouho nevydržíte. Rexovy zábavná videa jsou totiž ty nejlepší! Na této jeho stránce se nikdy nudit nebudete!

Tato sekce vám nabízí nejrůznější srandovní videa, plná skvělé zábavy a humoru. Při jejich sledování se skvělé pobaví nejen malí, ale i velcí. Proto neváhejte a přizvěte k monitoru i své sourozence, rodiče či kamarády. Určitě si rádi najdou chvilku a připojí se k vám. Vždyť kdo by si chtěl nechat ujít podívanou na lidského mrože, divokou jízdu na gauči nebo na šikovného psího brankáře?

Nejlepší vtipná videa můžete vidět právě zde! Tak už na nic nečekejte a pojďte si s Rexíkem užít hromadu skvělé zábavy! Do komentáře pod video pak můžete Rexovi i všem kamarádům napsat, jak se vám dané video líbilo.

Proměny ve školce

Učitelky ve školce nemohli uvěřit, že děti tak rychle zestárli. Koukněte si vtipné online videa na Rexovi.

0 komentářů
Mario na vozíku

Na kresleného hrdinu z videohry Super Mario již vzniklo mnoho parodií. V tomto vtipném online videu ho například uvidíte na vozíku a s berlemi.

0 komentářů
TV rozhovor (a kočka)

Někdy se v živém vysílání něco nepovede... Byl to rozhovor o politice. Polský profesor dělal velmi důležitý rozhovor, který právě sledovali tisíce diváků, když…

0 komentářů
Vybuchující iPhone

Představte si, že váš telefon vybouchne rovnou na ulici! Mrkněte na tohle vtipné video, kde žena vymyslí žertík na kolemjdoucích.

0 komentářů
Bezedný džus

Tak tenhle pomeranč je bezedný – dá vám džusu kolik jenom chcete! Je to vůbec možné? Toto je vtipné online video se žertíkem s pomerančovým džusem.

0 komentářů
Duhové představení

Tento člověk vystupuje jako duhová hračka a dělá neuvěřitelné kousky. Prohlédněte si toto vtipné online video a uvidíte skvělé představení.

0 komentářů
Žertík s mejkapem

Tito lidé se ale dali nachytat! Mysleli si, že jim kosmetička zkrášlí tvář, ale místo toho je pomalovala jako klauny. Vtipné online video pro děti.

0 komentářů
Popcornová sprcha

Veselý den vám přeje váš Rexo! Podívejte se na tohle vtipné online video a dobře se zasmějete. Jak to asi dopadne, když chcete slepému pánovi pomoci připravit v mikrovlnce…

0 komentářů
Potřebuji nový rýč

Děvče, které vytahuje rýč ze své tašky v novém vtipném videu od Rexa.

0 komentářů
Superhrdina junior

Na začátku nechá máma kluka, oblečeného jako Superman, aby ho pohlídala cizí teta. Potom do parku přijde malý bagr a potom policejní auto... Vždyť ten kluk, to je opravdový…

0 komentářů