vtipna-videa

Řadit podle:

Zahnat chmury a vykouzlit úsměv na tváři, to všechno dokáží Rexovy vtipné online videa. Přesvědčte se sami! Nesmát se dlouho nevydržíte. Rexovy zábavná videa jsou totiž ty nejlepší! Na této jeho stránce...

Zahnat chmury a vykouzlit úsměv na tváři, to všechno dokáží Rexovy vtipné online videa. Přesvědčte se sami! Nesmát se dlouho nevydržíte. Rexovy zábavná videa jsou totiž ty nejlepší! Na této jeho stránce se nikdy nudit nebudete!

Tato sekce vám nabízí nejrůznější srandovní videa, plná skvělé zábavy a humoru. Při jejich sledování se skvělé pobaví nejen malí, ale i velcí. Proto neváhejte a přizvěte k monitoru i své sourozence, rodiče či kamarády. Určitě si rádi najdou chvilku a připojí se k vám. Vždyť kdo by si chtěl nechat ujít podívanou na lidského mrože, divokou jízdu na gauči nebo na šikovného psího brankáře?

Nejlepší vtipná videa můžete vidět právě zde! Tak už na nic nečekejte a pojďte si s Rexíkem užít hromadu skvělé zábavy! Do komentáře pod video pak můžete Rexovi i všem kamarádům napsat, jak se vám dané video líbilo.

Smetí

Nachytávka. Nepříjemné. :-D

0 komentářů
Zmařená oslava

„Zapojte prosím tu šňůru do zásuvky!“ Prosí děti v online videu kolemjdoucí. Co se stane dále?

0 komentářů
Zmrazovač

Další vtipné video, plné kanadských žertíků. Dítě ukazuje, že má "zmrazovač". Je to přístroj, který obalí každý předmět do ledu. Vtipná situace nastane,…

0 komentářů
Happy birthday

Opice blahopřejí k narozeninám. Velmi vtipná narozeninová písnička.

0 komentářů
Drak akrobat

Na pouštění draka je ještě brzy, ale v tomto vtipném online videu uvidíte skvělé kousky, které se dají s drakem dělat. Jako kdyby byl živý.

0 komentářů
Sněhulák

Pozor na sněhuláky! Hlavně na jaře. :-D

0 komentářů
Dětská skrytá kamera

Máte rádi kanadský humor? Tyto vtipné situacia si připravili děti. Kdo by čekal, že děti natáčí skrytou kameru? V prvním videu je připravená tekutina, která zázračně…

0 komentářů
Nekonečný šuplík

Další vtipné video, dnes se odehrává v kanceláři. Co kdyby se vám stalo tohle? Jak byste reagovali? Nekonečný šuplík šokoval nic netušící lidi.

0 komentářů
Milá nebojující holčička

Tato holčička se na tréningu patrně rozhodla, že nebojuje. :-D Úplně srandovně nevěděla pochopit, co od ní trénerka chce... A jestli nakonec přelomila desku jako velká…

0 komentářů
Žertík jako trest

Tenhle pán parkoval tam, kde neměl - na místě vyhrazeném pro lidi s vozíčkem. Trest přišel v podobě množství lepicích papírků. Sledujte vtipná videa z reálního života.

0 komentářů