vtipna-videa

Řadit podle:

Online videa se zvířátky patří k těm nejoblíbenějším! Proto i Rexo má zde svou vlastní sekci vtipných videí s vašimi oblíbenými dvounohými a čtyřnohými přáteli.

Zvířata v Rexíkových online videích provádějí...

Online videa se zvířátky patří k těm nejoblíbenějším! Proto i Rexo má zde svou vlastní sekci vtipných videí s vašimi oblíbenými dvounohými a čtyřnohými přáteli.

Zvířata v Rexíkových online videích provádějí všelijaké kousky. Když se jim chce, tak jezdí na skluzavce, cvičí jógu nebo dokonce jezdí na skateboardu. Nevěříte? Tak si pusťte naše zvířecí online videa a uvidíte sami, čeho všeho jsou zvířátka schopná. Umí některý z těchto kousků i váš domácí mazlíček? Natočili jste si už s nimi svá vlastní vtipná videa?

Jednotlivá zvířecí online videa můžete v komentářích také ohodnotit nebo se v nich můžete podělit s ostatními o své zábavné zkušenosti s vašimi zvířátky. Tak neváhejte a pište. Rexo i jeho kamarádi už se moc těší na zábavné zážitky s vašimi zvířecími mazlíčky.

Rexovy vtipné videa jsou ty nejlepší! Pojďte se s ním na ně podívat. Budete se skvěle bavit.

Žako kouká na film

Viděli jste někdy mluvícího papouška? Tenhle Žako si při filmu nauhlídal zobáček, mluví všechno, na co právě myslí... Není známo, jestli ostatní diváci něco z toho…

0 komentářů
Osmák degu - extrémní zlodějské kousky

Online video s osmákem, co všechno ukradl nebo alespoň ukrást chtěl.

0 komentářů
Morčecykl

Už jsme tady jednou měli zvířecí video, ve kterém morčata jezdila na autíčku, zde ale používají speciální morčecykl, aby chytila nebezpečného zloděje.

0 komentářů
Ježci

Roztomilí ježečci jsou to pravé na obdivování. Poodívejte se na krátké video, v kterém je hlavní hvězdou ježek. :-D

0 komentářů
Pejsek a hot dogy

Co se stane, když pejsek ucítí čerstvé hot dogy? Žádný strach, je přece na vodítku. Nebo ne? A je tu další super žertík a jedno vtipné video.

0 komentářů
Zvířatka

Bavte se na zvířátkách, jaké jsou milé.

0 komentářů
Sardinky natlačené v moři

Znáte větu: JSOU NATLAČENI JAK SARDINKY? Myslí se tím, že sardinky jsou uložené v plechovce, například jak lidé v přeplneném autobusu. :-D Ale víte, že sardinky žijí…

0 komentářů
Záchrana leňocha

Leňoch je dobrý plavec. Tento se ale dostal daleko do středu kanálu... Jeden kapitán lodě se rozhodl, že mu pomůže a podebral jej pádlem... Podívejte se, jak dopadla záchrana,…

0 komentářů
Čapí hnízdo online

10. 4. 2022 -- Máma a táta mají v hnízdě první vejce! Víte, co se děje nahoře v hnízdě čápa? Tohle video vám to prozradí. :-D Podívejte se na vysílání živě z jednoho…

0 komentářů