vtipna-videa

Řadit podle:

Online videa se zvířátky patří k těm nejoblíbenějším! Proto i Rexo má zde svou vlastní sekci vtipných videí s vašimi oblíbenými dvounohými a čtyřnohými přáteli.

Zvířata v Rexíkových online videích provádějí...

Online videa se zvířátky patří k těm nejoblíbenějším! Proto i Rexo má zde svou vlastní sekci vtipných videí s vašimi oblíbenými dvounohými a čtyřnohými přáteli.

Zvířata v Rexíkových online videích provádějí všelijaké kousky. Když se jim chce, tak jezdí na skluzavce, cvičí jógu nebo dokonce jezdí na skateboardu. Nevěříte? Tak si pusťte naše zvířecí online videa a uvidíte sami, čeho všeho jsou zvířátka schopná. Umí některý z těchto kousků i váš domácí mazlíček? Natočili jste si už s nimi svá vlastní vtipná videa?

Jednotlivá zvířecí online videa můžete v komentářích také ohodnotit nebo se v nich můžete podělit s ostatními o své zábavné zkušenosti s vašimi zvířátky. Tak neváhejte a pište. Rexo i jeho kamarádi už se moc těší na zábavné zážitky s vašimi zvířecími mazlíčky.

Rexovy vtipné videa jsou ty nejlepší! Pojďte se s ním na ně podívat. Budete se skvěle bavit.

Opičí máma

Tato paní se stará o malé opičky stejně jako o miminka. Krásné online video pro děti.

0 komentářů
Talentovaný ptáček

Neuvěřitelné, co všechno tento ptáček dokáže! Je opravdu šikovný a talentovaný, vždyť zvládá sporty jako golf a basketbal. Srandovní online videa se zvířátky.

0 komentářů
Veverka a krabice

Zvířecí videa mají na Rexovi své skalné fanoušky. Dnes se podíváme na veveřici (patrňě nějaký cizokrajný druh, protože nevypadá jako naše veverky). Naučila se papat…

0 komentářů
Lachtan

Lachtan krade rybky. Rybáři prišli o úlovek. :-D

0 komentářů
Hladový lenochod

Tak tenhle lenochod je opravdu líný! Leží dokonce i při jídle a vůbec mu to nevadí. Klidně se hrabe v talíři vleže. Prohlédněte si toto vtipné zvířecí video.

0 komentářů
Lenivý buldok

Tak takhle líného psa jste ještě asi neviděli. Podívejte, místo toho, aby pěkně seběhl po schodech, raději se po nich klouže, ani nohy nezvedne. Super vtipné video s pejskem.

0 komentářů
Zábavní zvířátka na Halloween

Video se zábavnými zvířatky na Halloween. Kdo se bude pořádně dívat, uvidí taky robotické psy! :-D

0 komentářů
Myši na záhradě

Jeden anglický fotograf objevil v zahradě rodinu myší a postavil jim domeček. :-D Podívejte se, jaké fotky se mu potom podařily. A myšky? Ty šťastně žijí ve své vesnici.

0 komentářů
Liška dělá HAHA

Věděli jste, že lišky se dokáží normálně smát? Poslouchejte, jaké zvuky vydávají tyto ochočené lišky. :-D

0 komentářů
Chipmunkové

V Americe jsou to celkem populární lesní zvířátka. Tyto veverky sa lidí nebojí, naopak, našli způsob, jak od lidí získávat chutnou potravu... Podívejte se na veverku,…

0 komentářů