vtipna-videa

Řadit podle:

Online videa se zvířátky patří k těm nejoblíbenějším! Proto i Rexo má zde svou vlastní sekci vtipných videí s vašimi oblíbenými dvounohými a čtyřnohými přáteli.

Zvířata v Rexíkových online videích provádějí...

Online videa se zvířátky patří k těm nejoblíbenějším! Proto i Rexo má zde svou vlastní sekci vtipných videí s vašimi oblíbenými dvounohými a čtyřnohými přáteli.

Zvířata v Rexíkových online videích provádějí všelijaké kousky. Když se jim chce, tak jezdí na skluzavce, cvičí jógu nebo dokonce jezdí na skateboardu. Nevěříte? Tak si pusťte naše zvířecí online videa a uvidíte sami, čeho všeho jsou zvířátka schopná. Umí některý z těchto kousků i váš domácí mazlíček? Natočili jste si už s nimi svá vlastní vtipná videa?

Jednotlivá zvířecí online videa můžete v komentářích také ohodnotit nebo se v nich můžete podělit s ostatními o své zábavné zkušenosti s vašimi zvířátky. Tak neváhejte a pište. Rexo i jeho kamarádi už se moc těší na zábavné zážitky s vašimi zvířecími mazlíčky.

Rexovy vtipné videa jsou ty nejlepší! Pojďte se s ním na ně podívat. Budete se skvěle bavit.

Mořské prasátka

Viděli jste už někdy trénovaná morčátka? :-D

0 komentářů
Vtipné videá zo ZOO

Pár vtipných videí se zvířatkama ze ZOO. Někdy je výlet do ZOO plný vtipných momentů. Zvířata umí překvapit, někdy i nastrašit návštěvníky.

0 komentářů
Lovely Lama

Tohle je lama (pardon, je to ALPAKA), která byla šťastne adoptovaná. Teď žije v Korei a je šťastná. Vlastně ne, alpaky potřebují své kámošky, šťastné sa cítí v…

0 komentářů
Opice adoptovala kotě

Vnímavá opičí mamka se ujala opuštěného koťátka. Krásné online video pro děti – i zvířátka si umí navzájem pomáhat.

0 komentářů
Spiderkočka

Tato kočka umí lozit po zdech jako Spiderman! Jak to dělá? Opět vás v online videu pobaví milá zvířátka.

0 komentářů
Myší závody

Hurá, něco takového jste ještě neviděli! Jsou zde divoké závody myšek na autíčkách. Nebojte se, žádné myšky se při natáčení tohoto videa nezranili :-)

0 komentářů
Fotopast v noci

Záběry z budky s kamerou, která je umístena v lese. :-D Podívejme se, kdo se to promenáduje po lesné pěšince. Zajímavé video se zvířady z naší volné přírody.

0 komentářů
Kočka se bojí myši

Obvykle to funguje opačně, a tedy že myši se bojí kočky. V tomto zvířecím videu ale myška vyděsí kočku! Sledujte super videa online.

0 komentářů
Usínající zajíček

Tento roztomilý zajíček je opravdu velmi unavený a hned usne. Toto video je ale vtipné především díky hudbě, která hraje v pozadí. Poznáváte ji?

0 komentářů
Provinilci

Domácí mazlíčci se čas od času dopouštějí "trestního činu". Rozkoušou ovladač, něco roztrhají anebo vysypou odpadkový koš. A potom je jim to nesmírně líto.…

0 komentářů