vtipna-videa

Řadit podle:

Online videa se zvířátky patří k těm nejoblíbenějším! Proto i Rexo má zde svou vlastní sekci vtipných videí s vašimi oblíbenými dvounohými a čtyřnohými přáteli.

Zvířata v Rexíkových online videích provádějí...

Online videa se zvířátky patří k těm nejoblíbenějším! Proto i Rexo má zde svou vlastní sekci vtipných videí s vašimi oblíbenými dvounohými a čtyřnohými přáteli.

Zvířata v Rexíkových online videích provádějí všelijaké kousky. Když se jim chce, tak jezdí na skluzavce, cvičí jógu nebo dokonce jezdí na skateboardu. Nevěříte? Tak si pusťte naše zvířecí online videa a uvidíte sami, čeho všeho jsou zvířátka schopná. Umí některý z těchto kousků i váš domácí mazlíček? Natočili jste si už s nimi svá vlastní vtipná videa?

Jednotlivá zvířecí online videa můžete v komentářích také ohodnotit nebo se v nich můžete podělit s ostatními o své zábavné zkušenosti s vašimi zvířátky. Tak neváhejte a pište. Rexo i jeho kamarádi už se moc těší na zábavné zážitky s vašimi zvířecími mazlíčky.

Rexovy vtipné videa jsou ty nejlepší! Pojďte se s ním na ně podívat. Budete se skvěle bavit.

Ježci

Roztomilí ježečci jsou to pravé na obdivování. Poodívejte se na krátké video, v kterém je hlavní hvězdou ježek. :-D

0 komentářů
Pejsek a hot dogy

Co se stane, když pejsek ucítí čerstvé hot dogy? Žádný strach, je přece na vodítku. Nebo ne? A je tu další super žertík a jedno vtipné video.

0 komentářů
Zvířatka

Bavte se na zvířátkách, jaké jsou milé.

0 komentářů
Sardinky natlačené v moři

Znáte větu: JSOU NATLAČENI JAK SARDINKY? Myslí se tím, že sardinky jsou uložené v plechovce, například jak lidé v přeplneném autobusu. :-D Ale víte, že sardinky žijí…

0 komentářů
Záchrana leňocha

Leňoch je dobrý plavec. Tento se ale dostal daleko do středu kanálu... Jeden kapitán lodě se rozhodl, že mu pomůže a podebral jej pádlem... Podívejte se, jak dopadla záchrana,…

0 komentářů
Čapí hnízdo online

10. 4. 2022 -- Máma a táta mají v hnízdě první vejce! Víte, co se děje nahoře v hnízdě čápa? Tohle video vám to prozradí. :-D Podívejte se na vysílání živě z jednoho…

0 komentářů
Hladový potkan

Tenhle potkan má dnes šťastný den. Našel celý velký trojúhelník pizzy a teď si ho nese do svého úkrytu. Zajímavé online video s potkanem z New Yorku.

0 komentářů
Kočičky vysávají

Myslíte si, že po kočkách v domácnosti zůstane jen nepořádek? Toto vtipné video vám ukáže, že kočičky umí i uklízet, například vysávat.

0 komentářů
Pejsci hokejisté

Myslíte si, že pejsci neumí hrát hokej? No možná ne, ale díky těmto vtipným kostýmkům to rozhodně vypadá, že ano. Sledujte vtipná zvířecí videa na Rexovi.

0 komentářů
Oslík a polštáře

Tento milý oslík žije v záchranné stanici a pečovatelka jej častěji pouští dovnitř do domu. Veselé video ukazuje hru oslíka s polštáři. Není jasné, proč si hraje…

0 komentářů