vtipna-videa

Řadit podle:

Online videa se zvířátky patří k těm nejoblíbenějším! Proto i Rexo má zde svou vlastní sekci vtipných videí s vašimi oblíbenými dvounohými a čtyřnohými přáteli.

Zvířata v Rexíkových online videích provádějí...

Online videa se zvířátky patří k těm nejoblíbenějším! Proto i Rexo má zde svou vlastní sekci vtipných videí s vašimi oblíbenými dvounohými a čtyřnohými přáteli.

Zvířata v Rexíkových online videích provádějí všelijaké kousky. Když se jim chce, tak jezdí na skluzavce, cvičí jógu nebo dokonce jezdí na skateboardu. Nevěříte? Tak si pusťte naše zvířecí online videa a uvidíte sami, čeho všeho jsou zvířátka schopná. Umí některý z těchto kousků i váš domácí mazlíček? Natočili jste si už s nimi svá vlastní vtipná videa?

Jednotlivá zvířecí online videa můžete v komentářích také ohodnotit nebo se v nich můžete podělit s ostatními o své zábavné zkušenosti s vašimi zvířátky. Tak neváhejte a pište. Rexo i jeho kamarádi už se moc těší na zábavné zážitky s vašimi zvířecími mazlíčky.

Rexovy vtipné videa jsou ty nejlepší! Pojďte se s ním na ně podívat. Budete se skvěle bavit.

Červená panda a kámen

Sledujte reakci Pandy červené, když ve výběhu uvidí "nový" kámen. Myslí si, že kámen je další zvíře. :-D Nové vtipné video pro děti na Rexovi.

0 komentářů
Lama

Koukněte se na video s lamami. Tyto zvířátká, podobné kozám, jsou plné zábavy a stojí za to se na ně kouknout.

0 komentářů
Špačci a čápi v "teplých krajích"

Neuvěříte, kde v "teplých krajích" se nacházejí naši čápi! 26. prosince jeden izraelský ornitolog pozoroval 6 hodin obrovské hejno špačků. Jeho záběry mračna…

0 komentářů
Vtipné zvířecí vánoce

Veselé vzpomínky na vánoce a domácí miláčkové, jak si užívali stromečky a vánoční dobroty. :-D Věděli jste, že období vánoc a kolem Nového roku je pro zvířatka…

0 komentářů
Kousnutí zvířaty

Online videa se zvířátky jsou určitě mezi dětmi populární. Toto video bude ale trošku jiné, ukáže vám, že zvířátka dokáží být i zlomyslná a mohou vás kousnout,…

0 komentářů
Opičí máma

Tato paní se stará o malé opičky stejně jako o miminka. Krásné online video pro děti.

0 komentářů
Talentovaný ptáček

Neuvěřitelné, co všechno tento ptáček dokáže! Je opravdu šikovný a talentovaný, vždyť zvládá sporty jako golf a basketbal. Srandovní online videa se zvířátky.

0 komentářů
Veverka a krabice

Zvířecí videa mají na Rexovi své skalné fanoušky. Dnes se podíváme na veveřici (patrňě nějaký cizokrajný druh, protože nevypadá jako naše veverky). Naučila se papat…

0 komentářů
Lachtan

Lachtan krade rybky. Rybáři prišli o úlovek. :-D

0 komentářů
Lenivý buldok

Tak takhle líného psa jste ještě asi neviděli. Podívejte, místo toho, aby pěkně seběhl po schodech, raději se po nich klouže, ani nohy nezvedne. Super vtipné video s pejskem.

0 komentářů